Obálka audioknihy Z kamene a z vápna

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2024
Série: Strážci z Landštejna díl 6

Stavba nového hradu Landštejna postupuje jen pomalu a čelí mnohým těžkostem, neboť odlehlá lokalita a dlouhé zásobovací trasy vedoucí liduprázdnými lesy kladou mimořádné nároky na organizaci. Zmizení hlavního stavitele je sice zprvu označeno za pouhou dezerci, následná smrt jeho zástupce je však po ohledání vyhodnocena jako zákeřná vražda.

Nyní je úkolem Hartmana z Týnce, královského pověřence pro řízení stavby, aby za pomoci Sigiberta ze Sichelbachu a dalších místních starousedlíků rychle odhalil skryté nepřátele, kteří se ve snaze zabránit výstavbě hradu neštítí opravdu ničeho...

PETR NESKUSIL
Mladý český dabér a herec. Na svém kontě má mnoho větších i menších rolí. Mezi jeho nejvýznamnější dabované postavy patří například Howard ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Peeta v sérii Hunger Games. Namluvil ale také hrdiny ve filmech Úsvit planety opic, Hobit či Pí a jeho život.

Audiokniha Z kamene a z vápna, autor Martin Nesměrák, čte Petr Neskusil, režie Jakub Tabery.

Série Strážci z Landštejna

Obálka audioknihy Na zemské stezce
Na zemské stezce
Obálka audioknihy V obležení