Obálka audioknihy Zuzana Čaputová: Odvaha k ľudskosti

Interpret: Helena Krajčiová
Vydavatel: 582, Wisteria Books
Vydáno: 2024

Audiokniha ZUZANA ČAPUTOVÁ Odvaha k ľudskosti, ktorú napísal Peter Bárdy vás opäť zavedie do zákulisia slovenskej politickej scény. Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch titulov však bude v centre príbehu výnimočná žena. Prvá slovenská prezidentka. Vypočujete si mnohé jej nezabudnuteľné príhovory, vyhlásenia, myšlienky. Odkryjeme vám jej profesionálnu cestu, dozviete sa viac o jej zásadných rozhodnutiach, o tom, čo ju formovalo a kto stál pri nej počas celého funkčného obdobia. Poodhalíme jej spiritualitu aj dôvody, ktoré viedli pápeža Františka k návšteve Slovenska. Audiokniha je aj sondou do mysle a pocitov matky dvoch dcér, právničky a občianskej aktivistky, ktorá sa rozhodla postaviť zlomoci mocných.

Autor: © Peter Bárdy 2024
Interpreti: Ⓟ Helena Krajčiová, Milo Kráľ 2024
Zvuk © Miroslav Králik 2024
Hudba © Miro Králik 2024
Réžia © Barbra Kardošová 2024
Obálka © Martin Žubor, Samuel Ryba-Design Ryba
Fotografia na obálke: Branislav Wáclav
Grafická úprava © Ryc Trable 2024
Vyrobila: WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava, 582, s.r.o. Ⓟ 2024 © 2024

Audiokniha Zuzana Čaputová: Odvaha k ľudskosti, autor Peter Bárdy, čtou Helena Krajčiová, Milo Kráľ.