Obálka audioknihy Tři Sekery

Interpret: Jiří Vyorálek
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Michal tráví dny i noci tím, že navštěvuje hřbitovy, opuštěné domy a místa, na kterých údajně straší. Svět ho zná jako úspěšného youtubera a „lovce zázraků“. Když se pak dozví, že kněz z jeho rodného města skončil za mřížemi za brutální vraždu, která navíc proběhla za velmi podezřelých okolností, vidí v tom dokonalou příležitost, jak získat další zástupy fanoušků. Jenže jakmile dorazí domů, zjišťuje, že s knězem toho měl v dětství společného víc, než si myslel. Teprve když se s otcem Václavem po dekádách znovu setká, odhalí šokující události, které kněze k vraždě vedly, a okolnosti, jež rozumem pojmout nedovede. A zatímco čelí démonům vlastní minulosti, dozvídá se, že Václav možná nakonec není padouchem, ale hrdinou.

Kateřina Surmanová: Tři sekery | Čte Jiří Vyorálek | Režie Marek Štifter | Zvuk, střih a mastering studio ArtDOG | Hudba Marek Štifter | Natočeno ve studiu ArtDOG | Grafiku podle knižní předlohy adaptovala Jana Rybová | Produkce Marek Štifter | Supervize Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v červnu 2024

Nahrávka vznikla podle knihy: TŘI SEKERY