Obálka audioknihy Disney - Lví král, Kniha džunglí, 101 dalmatinů

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2024
Série: Pokladnice pohádek

Vezměte své děti do kouzelné země pohádek podle filmů společnosti Disney. V této audioknize najdete tři vyprávění pro volné chvíle i před spaním.

První pohádka, Lví král, vypráví o lvíčkovi Simbovi, který nejprve uteče ze Lví země, ale pak se do ní vrátí jako dospělý lev, aby ji zachránil.

Druhá pohádka, Kniha džunglí, je o nezbedném klukovi Mauglím, který žije v indické džungli s medvědem Bálúem, černým panterem Baghírou a dalšími divokými zvířaty.

Třetí pohádka, 101 dalmatinů, je o štěňátkách, která nechá unést zlá Cruella De Mon, ale v poslední chvíli je zachrání stateční rodiče Pongo a Perdita s pomocí venkovských domácích zvířat.

Audiokniha obsahuje pohádky podle filmů z produkce Disney - Lví král, Kniha džunglí, 101 dalmatinů. Napsal Pavel Cmíral. Vypráví Jan Maxián, Miroslav Táborský, Matěj Převrátil.

Série Pokladnice pohádek