Obálka audioknihy Pohodová produktivita

Interpret: Jan Maxián
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

V této revoluční audioknize Ali odhaluje, jak může věda o dobré produktivitě změnit váš život. Představuje tři skryté „energizéry“, které jsou základem příjemné produktivity, tři „blokátory“, které musíme překonat, abychom porazili prokrastinaci, a tři „udržovače“, které zabraňují vyhoření a pomáhají nám dosáhnout trvalého uspokojení. Vypráví inspirativní příběhy například vědců, kteří získali Nobelovu cenu a kteří tyto principy ztělesňují a představuje jednoduché, realizovatelné změny, které můžete použít, abyste dosáhli více a žili lépe.

ALI ABDAAL
(1994) je lékař, podnikatel, amatérský kouzelník a světově nejsledovanější odborník na produktivitu pákistánského původu.

JAN MAXIÁN
(1983) po absolvování Pražské konzervatoře působil na mnoha divadelních scénách (Kalich, Východočeské divadlo Pardubice, Broadway, Divadelní společnost Háta, Státní opera, Hybernia či Cirk La Putyka), proslavil se zejména jako člen populární skupiny Nightwork. Je rovněž skladatel a hudebník. Dobře známý je jeho hlas – daboval slavné hollywoodské herce (např. Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson) a řadu animovaných postav (např. hlavní postava seriálu Spongebob v kalhotách).

Ali Abdaal: POHODOVÁ PRODUKTIVITA | Čte Jan Maxián | Režie Jan Herget | Zvuk, střih a mastering Jan Neruda | Hudba Jan Neruda | Natočeno ve studiu S Pro Alfa CZ | Produkce S Pro Alfa CZ | Supervize Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v srpnu 2024

Nahrávka vznikla podle knižní předlohy
POHODOVÁ PRODUKTIVITA © Ali Abdaal, 2023 | Translation © Tomáš Piňos, 2024 | Vydala Euromedia Group, a. s. - v edici Pragma v roce 2024

Audiokniha Pohodová produktivita, autor Ali Abdaal, čte Jan Maxián.