Obálka audioknihy 0 Tu - svazek II.

0 Tu - svazek II.

Jakub Hussar

Interpret: Jitka Ježková
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: 0 Tu díl 2

„Život na Ooně, jak jsem jej znala dříve, nadobro skončil…“

Ctihodná Tal Kusa-Gammah, první z dlouhé linie coraabských Pánů Těžby, pokračuje v líčení svého pohnutého života. Poté co byla uvězněna sadistickými Honty, dostala se zpět na svůj magrav. Nyní se však musí vyrovnat nejen s následky krutosti, která ji měla zlomit na těle i na duchu, ale také se skutečností, že jí její nejbližší mnohé tajili. Pokud nechce být jen nečinnou obětí okolností, je třeba, aby vzala osud do vlastních rukou.

Návrat do fascinujícího vesmíru Coraabie je jednou z nejambicióznějších českých science fiction poslední dekády. Tvorbě svého fiktivního vesmíru se Jakub Hussar věnuje už více než dvacet let.

„… příběh naprosto fantastický, poutavý a do puntíku promyšlený."
– Nerdfix.cz

„Hussar neplýtvá velkými slovy ani netlačí na pilu, i ty nejbrutálnější scény a nejvypjatější události líčí s jakýmsi chladně vznešeným odstupem."
– idnes.cz o svazku I.

„Rozmanitost neusnula na vavřínech a v druhém svazku se vyhradil dostatečný prostor pro seznámení se s další odlišnou kulturou Talů. Náhled do zvyklostí a obyčejů představuje opětovný důkaz, jak propracovaný příběh je.“
– Fantasya

Audiokniha 0 TU - svazek II. - autor Jakub Hussar, čte Jitka Ježková a Lukáš Hlavica.

Série 0 Tu

Obálka audioknihy 0 Tu - svazek I.
0 Tu - svazek I.
Obálka audioknihy 0 Tu - svazek II.
0 Tu - svazek II.