Obálka audioknihy Tajemství sedmi ještěrek

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2024
Série: Tara díl 1

Tara stojí ve své kariéře soukromého detektiva před prvním případem a hned jde o několikanásobnou vraždu.

Dům U Sedmi ještěrek patří staré paní Florianové, jež v něm vládne železnou rukou. V domě žijí její krásné a slavné vnučky s rodinami. K hrůze všech náhle začnou obyvatelé jeden po druhém umírat. Dokonce i policie chápe, že vrahem musí být někdo z domu.

Jenomže kdo? A proč si vybírá zrovna ty bezproblémové obyvatele, když je tu několik jedinců, kteří ostatním neskutečně pijí krev?

Taře hází klacky pod nohy nejen podezřelí, ale i policie - zejména pak inspektor Myška, se kterým má Tara několik let nevyřízené účty...

Audiokniha Tajemství sedmi ještěrek, autorka Veronika Černucká, čte Kateřina Peřinová, režie Miloš Vrána.

Série Tara

Obálka audioknihy Tajemství sedmi ještěrek