Obálka audioknihy Vždycky je to manžel

Vždycky je to manžel

Michele Campbell

Interpret: Eva Novotná
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2024

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ... A VRAŽDA

Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy.

Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí.

O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila.

Jak se to mohlo stát?

Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?

MICHELE CAMPBELL
Po studiích práv na Harvardu a Stanfordu působila Michele Campbell jako federální prokurátorka v New York City, kde se specializovala na případy mezinárodního organizovaného zločinu a gangů.
Po čase se rozhodla úspěšnou kariéru ve světové metropoli ukončit a přestěhovala se s manželem a dvěma dětmi do idylického univerzitního městečka v Nové Anglii, které se dost podobá Belle River z jejího románu Vždycky je to manžel. V současnosti vyučuje trestní a ústavní právo a píše knihy. Na kontě má prozatím čtyři: Vždycky je to manžel, Byla to tichá dívka, Cizinec na pláži a Žena, která věděla příliš mnoho, jimiž si získala srdce čtenářů na obou březích Atlantiku. Má mnoho dobrých přítelkyň, pár nepřítelkyň a jen jednoho manžela, který jí – pokud je jí známo – nikdy o život neusiloval.

EVA NOVOTNÁ
Vystudovala JAMU obor činoherní herectví. V roce 2001 nastoupila do angažmá Mahenovy činohry, kde působila do roku 2011. V letech 2011–2013 byla střídavě na „volné noze“ a členkou Ha-Divadla v Brně. V roce 2013 se vrátila do ND Brno. Dlouhodobě se věnuje práci v dabingu i v rozhlase. Na televizních obrazovkách jste ji mohli vidět v seriálech Gympl nebo Velmi křehké vztahy.

IT’S ALWAYS THE HUSBAND
Text Copyright © 2017 by Michele Rebecca Martinez Campbell
Published by arrangement with St. Martin’s Publishing Group.
All rights reserved.

Audiokniha Vždycky je to manžel, autorka Michele Campbell, překlad Monika Pavlisová, čte Eva Novotná, režie Ondřej Černý.