Obálka audioknihy Cestovní kancelář Jinosvěty 2: Na hraně oceánu

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024
Série: Cestovní kancelář Jinosvěty

Flick Hudsonová je hrdou členkou Cestovní kanceláře Jinosvěty a právě se s Jonatánem, který je správcem Jinosvětů, vydává za dobrodružstvím.

Královna pirátů Nyfe je volá na pomoc. Její svět je totiž ve vážném nebezpečí – rychle se zmenšuje a obyvatelům nezbývá než okamžitě utéct. Ovšem jak dostat do kufru obrovskou plachetnici? Jak by Královna moří o velikosti plejtváka obrovského dokázala projít něčím tak malým, jako je příruční zavazadlo? A který svět přijme bandu otrlých pirátů?

Flick s Jonatánem musí vymyslet, jak zachránit všechny místní obyvatele, než se jejich svět úplně zhroutí…a mají z toho zavařené snad všechny mozkové závity.

Audiokniha Na hraně oceánu, autorka L. D. Lapinski, čtou Tereza Marečková a Matouš Ruml.

Série Cestovní kancelář Jinosvěty