Obálka audioknihy Koruna otráveného stromu

Interpret: Marek Holý
Vydavatel: Fobos, Kanopa
Vydáno: 2024

DOZVĚDĚL SE SVĚT SKUTEČNOU PRAVDU O FILADELFSKÉM EXPERIMENTU, NEBO JE VŠE JEN MÝTUS A MANIPULACE?

Adam Turner, britský voják a veterán z Afghánistánu, se ocitá na nejnebezpečnější misi svého života poté, co je mu přidělen jeden z nejtěžších úkolů vůbec.

Myslel si, že ho jako zkušeného profesionála nic nepřekvapí, ale to se mýlil. Ocitá se uprostřed cizího světa, v Édegomu, kterému panuje šílený a krutý císař. Lidský život tu nic neznamená a cokoliv, co jen připomíná praktikování magie, přináší jistou smrt. Adam se v tomto podivném světě stává loutkou ve hře o moc a je odkázán na pomoc místní čarodějky, zabijáka i ostříleného ochránce, aby dokázal čelit všem výzvám a přiblížil se pravdě. Musí se dobře rozhodnout, komu může věřit dříve, než bude pozdě.

Začíná se však ptát: Jaký má smysl bojovat v cizí válce? A co bude pro lidstvo znamenat, když tento boj prohraje?

Audiokniha Koruna otráveného stromu, autorka Vlaďka Sacká, čte Marek Holý.