Obálka audioknihy Hovory s Bohem III. - Neobvyklý dialog

Vydáno: 2024
Série: Hovory s Bohem

TOHLE JE NEOBYČEJNÁ KNIHA

Poslední díl trilogie obsahuje zásadní autorovy myšlenky o naší cestě za porozuměním Boha, o našich pochybnostech i hledání opravdovosti.

Hovory s Bohem jsou určeny všem, kdo přemýšlejí o své duchovní cestě v kontextu moderní doby. Autor vstupuje do dialogu s Bohem a klade mu otázky, které si mu netroufá položit řada lidí. Nejen ty obecné, týkající se náboženství, dobra a zla, povahy Boha a vesmíru, modlitby, andělů a ďáblů, ale i ty, na které hledáme odpovědi v každodenním životě. Jak se zbavit pocitů viny, co nám přinášejí? – „Nic, jen nás ochromují, nesmíme se jimi nechat ovládnout. Pocit viny a strach jsou jediní nepřátelé člověka,“ říká Walsch. Zabývá se i zármutkem, zlostí, závistí. Tyto negativní emoce neradi prožíváme, ale někdy se jim neubráníme. Walsch to chápe, ale nabízí alternativu: tyto emoce jsou různou formou strachu, která je zase formou lásky. Autor ve své knize dospívá až ke způsobilosti lidí k výchově dětí, zamýšlí se také nad silou žen i uměním mužů ji pochopit. Hovory s Bohem změnily milionům čtenářů chápání Boha. Byly přeloženy do téměř čtyřiceti jazyků.

NEALE DONALD WALSCH
Americký spisovatel, rozhlasový moderátor a senzibil. K psaní ho přivedla těžká životní zkušenost. Po požáru domu, rozvodu a autonehodě bydlel ve stanu a sbíral plechovky s jídlem, aby přežil. Začal přemýšlet o Bohu a rozvíjet s ním vlastní vztah, o kterém píše ve svých knihách. Hovory s Bohem ho proslavily, prodalo se jich přes deset milionů výtisků ve 37 jazycích a umístily se na nejvyšších příčkách žebříčku bestsellerů New York Times. Walsch napsal 29 dalších knih o spiritualitě a jejím uplatnění v každodenním životě. Žije v jižním Oregonu se svou ženou, básnířkou Em Claire.

GUSTAV HAŠEK
Úspěšný divadelní, filmový a televizní herec. Vystudoval pražskou Vyšší odbornou školu hereckou. První angažmá získal v šumperském divadle, nyní působí na volné noze v Praze, kde vystupuje v divadlech Minor, Aha!, Laterna Magika a D21. V menších rolích se objevil ve filmu O život, Já, Olga Hepnarová, v seriálu Bohéma, v detektivních sériích Případy 1. oddělení, Místo zločinu Ostrava či v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Nahrávka vznikla podle knihy Neala Donalda Walsche Hovory s Bohem I.-III., vydané nakladatelstvím Alpha Book v roce 2016. All rights reserved including the right of reproduction in whole or in part in any form. This edition published by arrangement with TarcherPerigee, an imprint of Penguin Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC. Copyright © 1995, 2022, 2003 by Neale Donald Walsch. Z anglického originálu Conversations with God, Book 3: An Uncommon Dialogue přeložil Jan Brázda. Translation © Jan Brázda, 1995. Čte Gustav Hašek. Mastering Soundguru. Technická redakce Martin Novotný. Vyrobilo studio Soundguru. Cover photo © Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o. ve spolupráci s nakladatelstvím Alpha Book, 2024.

Audiokniha Hovory s Bohem III. - Neobvyklý dialog. Autor Neale Donald Walsch, čte Gustav Hašek.

Série Hovory s Bohem