Obálka audioknihy O lidech a psech

O lidech a psech

Petr Šabach

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Žolík, Pluto, Timur, Lišák, Aramiska, Saracen… to jsou hlavní hrdinové povídek od renomovaných českých autorů, v nichž hraje hlavní roli vztah člověka a psa. Vlídný, dojemný, osudový, nenahraditelný, ale někdy složitý, zpočátku i nedůvěřivý...

Pes je prý nejlepší přítel člověka. Jak lidé u psů, tak také psi u lidí hledají to, co jim někdy nemůže poskytnout jejich vlastní druh – společnost, útěchu v samotě, ochranu či přátelství, porozumění beze slov. Lidé na svých psích kamarádech oceňují jejich věrnost, oddanost, důvěru a možná v nich vidí a obdivují tak trochu sami sebe. Někteří lidé tvrdí, že s tím svým si rozumějí víc než s vlastními příbuznými. A když umře pes, je to, jako když odejde člen rodiny.

Petr Šabach, Petra Soukupová, Josef Moník, Kateřina Tučková, Marek Epstein, Irena Hejdová, Viola Fischerová, Magdaléna Stárková: O LIDECH A PSECH | Čte Lukáš Hlavica, Kryštof Hádek, Vilma Cibulková a Martin Stránský | Režie Jan Drbohlav | Zvuk, střih a mastering Vladimír Srb | Hudba Petr Hanzlík | Natočeno ve studiu MIXING.TODAY | Grafický design podle knižní obálky vytvořil Michal Holík | Produkce Petra Kinclová | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v srpnu 2024

Nahrávka vznikla podle knižní předlohy
O LIDECH A PSECH © Petr Šabach, Petra Soukupová, Josef Moník, Kateřina Tučková, Marek Epstein, Irena Hejdová, Viola Fischerová, Magdaléna Stárková, 2024 | Illustrations © Adéla Ťopková, 2024 | Vydala Euromedia Group, a. s. - v edici Listen v roce 2024

Audiokniha O lidech a psech. Čtou Lukáš Hlavica, Kryštof Hádek, Vilma Cibulková a Martin Stránský.