Obálka audioknihy Betonová zahrada

Interpret: Vasil Fridrich
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Čtyři nedospělí sourozenci se po smrti rodičů rozhodnou žít sami a po svém v rodinném domě uprostřed takřka opuštěné příměstské zástavby. Čas peskování a výchovných opatření vystřídala volnost, místo svazujících povinností je teď důležitější hra – hra na dospělé. Proslulý román Iana McEwana byl sice poprvé uveřejněn již roku 1978, od té doby však neztratil nic ze své zvláštní, „nemorální“ naléhavosti.

Ian McEwan: Betonová zahrada | Překlad Ladislav Šenkyřík | Čte Vasil Fridrich | Režie Jan Herget | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Mastering Štěpán Škoch | Hudba Jonáš Rosůlek | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, červnu 2024

Ian McEwan
Betonová zahrada