Obálka audioknihy Dalila a výtah bez dveří

Dalila a výtah bez dveří

Klára Smolíková

Interpret: Tereza Dočkalová
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Žijí v tohle domě jenom podivíni? Jako by nestačilo, že mezi patry obíhá záhadný výtah bez dveří. Dalile, která se přistěhovala teprve nedávno, neušlo, že každý ze sousedů před ostatními něco tají. Má totiž na lidi nos.

KLÁRA SMOLÍKOVÁ
Klára Smolíková je česká spisovatelka, scenáristka komiksových příběhů, publicistka a lektorka. Již od studií ji zajímá popularizace, věnuje se environmentální, multikulturní, estetické a mediální výchově, angažuje se v muzejní pedagogice. Největší výčet jejích knih představují učebnice a metodické materiály. V současné době se plně věnuje psaní knih pro děti a mládež. Pro děti začala psát nejprve do dětských rubrik novin. Mnoho let přispívala do časopisů Pastelka, Sluníčko, Mateřídouška a Čtyřlístek, kde publikovala desítky pohádek, jazykových hádanek a komiksů.

TEREZA DOČKALOVÁ
Tereza Dočkalová je česká divadelní herečka a moderátorka. Herectví studovala na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a už během studia poutala pozornost a prokázala mimořádný talent. Je držitelkou dvou ocenění Thálie za rok 2011 získala cenu pro mladé činoherce do 33 let a za rok 2017 za roli v inscenaci Nora (Domeček pro panenky). V současnosti ji můžete vidět na jevišti Divadla pod Palmovkou, hrála v několika seriálech a moderuje satirický pořad, kde si rozhodně nebere servítky. Svůj skvělý hlas propůjčila televizní stanici Prima Cool, pro kterou namlouvá upoutávky a znělky a samozřejmě také mnoha báječným audioknihám.

Klára Smolíková: Dalila a výtah bez dveří | Čte Tereza Dočkalová | Režie Jindřiška Nováková | Zvuk, mix a mastering Ivan Mikota | Hudba Karpof Brothers | Natočeno ve studiu KARPOFON (AudioStory) | Grafiku podle knižní předlohy adaptovala Jana Rybová | Produkce AudioStory | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v září 2024

Nahrávka vznikla podle knihy
Text © Klára Smolíková, 2024 | Illustrations © Kateřina Illnerová, 2024 | Graphic design © Klára Šimečková, 2024 | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s. – v edici Pikola v roce 2024

Audiokniha Dalila a výtah bez dveří, autorka Klára Smolíková, čte Tereza Dočkalová.