Obálka audioknihy Našeptávač

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Série: Mila Vasquez díl 1

Temný les v sobě skrývá mrazivá tajemství, která postupně odhalují další morbidní zločiny.

Hluboko v lese se skrývá mrazivá záhada – šest useknutých paží pečlivě uspořádaných do kruhu, jako by byly předmětem děsivého rituálu. Ukáže se, že pět z nich patří pohřešovaným dospívajícím dívkám. Ale kde jsou jejich těla?

Případ dostane na starosti Goran Gavila, vzpurný a zkušený kriminalista. Je nucen spolupracovat s Milou Vasquezovou, mladou policistkou, která je poznamenaná tragickou minulostí, kvůli které ztratila veškeré emoce a empatii.

Jejich vztah je poměrně vášnivý a výbušný, ale nějakým záhadným způsobem jim to spolu skvěle funguje. Nicméně do tohoto temného případu se zamotávají stále víc a víc a dochází jim, že jsou možná jen figurkami v komplikované hře vražedného génia. Co když podezřelý pachatel, kterému jsou na stopě, není mozkem celé operace? Kdo tedy za všemi těmi hrůzami stojí? S každým novým zjištěním se případ jen komplikuje a vyvstává více otázek než odpovědí.

Mila i Goran jsou už dočista ztraceni a plni pochybností. Začnou odkrývat stále více tajemství a zločinů. To je ještě více sblíží a uvědomí si, že jejich životy jsou čím dál více v rukou toho druhého…

Představujeme vám první díl série Mila Vasquez – strhující detektivní příběhy odehrávající se v mysteriózním prostředí kriminálního světa.

Audiokniha Našeptávač, autor Donato Carrisi, čte Jan Šťastný.

Série Mila Vasquez

Obálka audioknihy Našeptávač