Obálka audioknihy 103 inspirativních příběhů, které ukazují, že život je DAR

Interpret: Aleš Procházka
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024
Série: Dar (Stefanos Xenakis)

ŽIVOT NÁM CHYSTÁ VÝZVY! VE SVÉ NEVYZPYTATELNOSTI UMÍ BÝT KRUTÝ I NÁDHERNÝ, SLOŽITÝ I LEHCE PLYNOUCÍ.

Ve své další knize Stefanos Xenakis znovu na rozličných událostech na toto vše poukazuje a zároveň situace s lehkostí a humorem glosuje, až je nám najednou až zázračně jasné, jak o životě smýšlet, nakládat s ním a radovat se z něj!

STEFANOS XENAKIS
Stefanos Xenakis se dlouhá léta věnuje své vášni – sebezdokonalování a osobnímu rozvoji – kterou sdílí prostřednictvím svých projevů a psaní. Zároveň intenzivně pracuje na splnění svého snu vytvořit nový školní předmět, jehož cílem je zlepšit smýšlení studentů o hodnotách a sebepoznání.

ALEŠ PROCHÁZKA
Aleš Procházka se narodil v Praze, kde roku 1986 absolvoval DAMU. Po několika krátkých angažmá (Ústí nad Labem, Kolín, Činoherní klub) byl od roku 1990 šestnáct let v Divadle pod Palmovkou.
V současnosti je členem Divadla na Vinohradech a účinkuje v několika inscenacích Městských divadel pražských. Rád se věnuje práci v rozhlase, je vysoce ceněným dabérem i interpretem audioknih. Kromě hraní v televizi a filmu působil i jako herecký pedagog.

Stefanos Xenakis: 103 inspirativních příběhů, které ukazují, že život je DAR | Překlad Michaela Smékalová | Čte Aleš Procházka | Režie Alexandra Bauerová | Zvuk a střih, mix a mastering David Pravda | Hudba David Pravda | Natočeno ve studiu Mixing.Today | Grafiku podle knižní obálky adaptovala Jana Rybová | Produkce David Pravda | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v červnu 2024

Nahrávka vznikla podle knihy
Το δώρο 2 (The Gift 2) © 2020 by Stefanos Xenakis | Translation © 2024 Michaela Smékalová | Cover illustration © adobe.stock.com/yuliya_derbisheva | Grafický návrh Milan Maly | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s. - v edici Esence v roce 2024

Audiokniha 103 inspirativních příběhů, které ukazují, že život je DAR, autor Stefanos Xenakis, čte Aleš Procházka.

Série Dar (Stefanos Xenakis)