Obálka audioknihy Ani minuta ticha

Interpret: Anna Kameníková
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Mladá vypravěčka Irena přivádí čtenáře do společenství jejích free kamarádů a kamarádek, tu méně, tu více rebelských, někdy více, jindy méně ztracených, někdy dokonce i doslova pohřešovaných. Večírky, pusté pařby, kalení a nekonečné jízdy do svítání – bezbřehé užívání si života jakoby vystřižené z frenetického, rychlopalně prostříhaného seriálu pro mladé dospělé; skrze hrdinčina požitkářství však prosvítá stále palčivější poznání, že nekonečná party – s občasnou rutinou jakýchsi nesmyslných zaměstnání – je jen náplast na bolest, existenciální tíseň a neukotvenost, totální samotu uprostřed společenského cvrkotu.

Ema Labudová: Ani minuta ticha | Čte Anna Kameníková | Režie Marek Štifter | Zvuk, střih a mastering studio ArtDOG | Hudba Marek Štifter | Natočeno ve studiu ArtDOG | Grafiku podle knižní předlohy adaptovala Jana Rybová | Produkce Marek Štifter | Supervize Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v září 2024

Nahrávka vznikla podle knihy:
Ema Labudová – Ani minuta ticha