Obálka audioknihy Tristanská občanská válka

Série: Sektor Hirano díl 2
Velikost: 1.42 GB

MALÁ VÁLKA V PŘEDVEČER MNOHEM VĚTŠÍ

Planeta Tristan byla bezvýznamným světem uprostřed Kolonizovaného prostoru, o který nikdo nejevil velký zájem. To se změnilo, když se tam rozhořela občanská válka a rozpínavé Kasimirské císařství začalo podporovat jednu ze znesvářených stran. Na Tristan nyní míří tisíce dobrovolníků z celého sektoru Hirano, kteří konflikt vnímají jako poslední možnost, jak zabránit kasimirské expanzi. V občanských válkách však není největší hrozbou nepřítel, ale ten, kdo se tváří jako přítel. To brzy pochopí zkušený admirál Sean Tyler, váhavá Vivian Evansová i mladý dobrovolník Michael Kowalski.

JAN KOTOUČ
Jan Kotouč je jedním z nejúspěšnějších českých autorů sci-fi. Jeho prvotina Pokračování diplomacie vyšla v roce 2009, od té doby napsal řadu dalších románů, převážně z žánru military sci-fi a space opery (cyklus Sektor Hirano, cyklus Centrální impérium) a alternativní historie (cyklus České země). Je také jedním z mála českých autorů, kdo prorazil na anglicky mluvící trh. Kromě psaní pořádá kurzy tvůrčího psaní, učí na vysoké škole a vede literární linie na řadě českých conů.

LUBOŠ ONDRÁČEK
Luboš Ondráček je český herec a dabér. Vystudoval JAMU a jeho první angažmá bylo v satirickém divadle Večerní Brno. Šest let působil v Divadle Petra Bezruče v Ostravě a na různých projektech spolupracoval i s televizním studiem ČT Ostrava. S Českou televizí spolupracoval také na pořadu Toulavá kamera. Nyní se věnuje mimo jiné dabingové režii a načítání audioknih.

Audiokniha Tristanská občanská válka, autor Jan Kotouč, čte Luboš Ondráček, režie Ondřej Černý.

Série Sektor Hirano

Obálka audioknihy Pokračování diplomacie