Obálka audioknihy Hrad fantomů

Vydavatel: Audiotéka, Fantom Print
Vydáno: 2024
Série: Cesta šamana díl 4

K ČEMU JE ČLOVĚKU HRAD KDYŽ CESTA K NĚMU VEDE SKRZE ARMÁDU ZRÁDCŮ A MONSTER?

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Ale co je klan hráčů bez pořádného hradu? Nic. Každý správný šéf by proto měl svojí gildě sehnat pořádnou základnu. Není divu, že šaman Mahan, velitel Legend Barliony, přijme od malabarského císaře záhadný hrad Altameda. Má to ovšem jeden háček: hrad zamořili fantomové, které musí Mahanův klan nejdřív zlikvidovat.

Jenže tenhle zdánlivě jednoduchý klanový úkol nastartuje celou sérii událostí, která má mnohem větší dosah, než si kdokoliv z Legend myslel. Událostí tak spletitých, že šaman v jejich středu může spoléhat jen na intuici a instinkty. Co jiného také může dělat hráč, po kterém pasou tři nejlepší klany na serveru?

VASILIJ MICHAJLOVIČ MAHANĚNKO
Povoláním projektový manažer se rozhodl zužitkovat své zkušenosti dlouholetého hráče MMORPG a napsat knihu ve zbrusu novém žánru LitRPG. Jeho série Cesta šamana, která má celkem sedm dílů, se v Rusku stala bestsellerem téměř přes noc a brzy se dočkala i anglické verze. Mezi jeho další zájmy patří vesmír, což se promítlo i do zasazení jeho nové série Galaktiona.

RICHARD WÁGNER
Herec a dabér. Na svém kontě má desítky filmů a seriálů, v nichž postavy mluví právě jeho hlasem. Hlas propůjčil i postavám v počítačových hrách. Kromě dabingu se věnujei režii, herectví a moderování podcastů. Moderuje podcast V českém znění na Novinky.cz.

Audiokniha Hrad fantomů, autor Vasilij Mahaněnko, překlad Martin Kapalka. Čte Richard Wágner a Anita Krausová, režie Ondřej Černý.

Série Cesta šamana

Obálka audioknihy Úkol přežít