Obálka audioknihy Pohádky z naší zahrádky

Pohádky z naší zahrádky

Alena Riegerová

Délka: 57 min
Interpret: Jana Drbohlavová
Vydavatel: ROTAG
Vydáno: 2024

Obsahem tohoto titulu je deset vtipných pohádek a deset veselých písniček autorky Aleny Riegerové a Stanislava Chudoby – autora hudby. Uslyšíte je v podání Jany Drbohlavové a Pavla Soukupa. Zpívají děti ze souboru Bambini di Praga.

Pohádky: Jak se zahrádka probudila ze zimního spánku, Jak se sluníčko udýchalo, Jak mrkvičky pěstovaly štíhlou linii, Jak si pórek namlouval kadeřavou nevěstu, Jak v zahrádce vykvetla duhová růžička, Jak se smutná slunečnice začala zase usmívat, Jak si slepýš objednal brýle, Jak ocún naháček dostal nové šaty, Jak pavouček cestoval, Jak smrček chundeláček ke štěstí přišel.

Pohádky z naší zahrádky – audiokniha obsahuje celkem dvacet veselých příběhů a písniček. Autorkou je Alena Riegerová. Vypráví Jana Drbohlavová a Pavel Soukup.