Obálka audioknihy Les Bor

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2024
Série: Les Bor

Les Bor u Českých Budějovic je místo opředené mnoha tajemstvími a tragickými událostmi. Není tedy divu, že poté, co najde skupina studentů v lese zavražděného muže, vyvolá tento hrůzný čin značný rozruch.

Případ dostává na starosti zkušený kriminalista Karel Koutný spolu s Janem Sojkou, který se z rodinných důvodů vrací z Prahy do rodného města. Ač byl Sojka pryč několik let, vyšetřování vraždy se ho osobně týká – oběť, vdovu i podezřelé s ním totiž spojuje společné studium na střední škole. Dříve než detektivové dokáží rozplést spletité nitky případu, zasáhne do vyšetřování nečekaná událost, která ovlivní i jejich osobní životy…

PAVEL KOHOUT
Pavel Kohout se narodil a žije v Českých Budějovicích. Je autorem obsahu několika webů a věnuje se také prodejním textům. Pod vlastní nakladatelskou značkou KKnihy.cz vydal v letech 2014 - 2015 několik svých publikací (povídky ze školních let, texty o fotografování apod). Les Bor je jeho první detektivní román, který vyšel knižně začátkem roku 2020 v edici Původní česká detektivka. Za svou druhou detektivku Vražedkyně získal 3. místo v soutěži Cena Jiřího Marka 2020.

Audiokniha Les Bor, autor Pavel Kohout, čte Tomáš Jirman, režie Vladan Hýl.

Série Les Bor

Obálka audioknihy Les Bor