Obálka audioknihy Vražedkyně

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2024
Série: Les Bor

V rodinném domku v Soběslavi nalezne policie tři mrtvá těla. Jedná se o bývalé partnery a jejich půlročního vnuka. Jediný, kdo z rodiny zbývá naživu, je jejich dcera, která je nyní pravděpodobně v nebezpečí. Případ vyšetřuje zkušený podplukovník Petr Machala a policejní nováček Martin Tůma. Vyšetřování zavádí policisty do slepé uličky a do hry promlouvá také varianta, že dcera budoucí obětí není a motiv vražd byl úplně jiný, než se zdál…

PAVEL KOHOUT
Pavel Kohout se narodil a žije v Českých Budějovicích. Je autorem obsahu několika webů a věnuje se také prodejním textům. Pod vlastní nakladatelskou značkou KKnihy.cz vydal v letech 2014 - 2015 několik svých publikací (povídky ze školních let, texty o fotografování apod). Les Bor je jeho první detektivní román, který vyšel knižně začátkem roku 2020 v edici Původní česká detektivka. Za svou druhou detektivku Vražedkyně získal 3. místo v soutěži Cena Jiřího Marka 2020.

Audiokniha Vražedkyně, autor Pavel Kohout, čte Tomáš Jirman, režie Vladan Hýl.

Série Les Bor

Obálka audioknihy Les Bor